השתלת שיער בגבות בבית החולים היהודי בטורקיה

 

נשים שהיו מעוניינות במראה גבות מלא יותר בחרו לעבות אותן באמצעות איפור קבוע. טכניקת האיפור הקבוע דומה לקעקוע, אך למרות ששיטה זו הייתה נפוצה היא לא מעניקה מראה טבעי לגבות. כיום, באמצעות טכנולוגיה מתקדמת, ניתן לבצע השתלת שיער גם בגבות ולהעניק להן מראה טבעי עד שלא ניתן להבחין כי מדובר בהשתלת שיער.


 

מהן הסיבות להשתלת שיער בגבות?

 

הידלדלות בשיער הגבות יכולה להיגרם ממגוון סיבות; בין היתר ניתן למנות התבגרות, טיפולים כימותרפיים שגרמו לנשירת הגבות, פגיעות וצלקות באזור הגבות, צמיחת שיער לא תקינה באזור הגבות, מחלות ומצבים רפואיים נוספים שגורמים לנשירת שיער הגבות. תהליך השתלת הגבות מתאים לכל מי שמעוניין לשחזר מראה טבעי באזור הגבות בשל הסיבות שציינו. ניתן לבצע זאת בכל גיל וההליך מיועד גם לגברים.

 

מה הן השיטות להשתלת שיער בגבות?

 

FUE Edge - בטכניקה זו משתמשים על מנת לעבות גבות דלילות או דקיקות. הרופא המטפל מוציא זקיקי שיער ממקומות אחרים בגוף, "האזור התורם", ומשתיל אותם בגבות. ברוב המקרים מוציאים זקיקים מהשיער שנמצא על עור הקרקפת באזור נסתר. לפני השתלת הזקיקים בגבות הרופא מוסיף לזקיקים המושתלים תכונות גנטיות טובות יותר שנשמרות גם לאחר ההשתלה.

 

DHI - בטכניקה זו לא מבצעים חיתוך באזור הגבה. לאחר איסוף זקיקי השיער הבריא מהאזור התורם, מחדירים אותם באופן ישיר לגבה באמצעות עט טיטניום מיוחד שבקצהו מזרק. השיער החדש והבריא משתלב היטב באזור ההשתלה ויוצר צמיחה טבעית של השיער. שיטה זו מתקדמת יותר ובה ניתן להשתיל עד 100 זקיקי שיער בסנטימטר אחד לעומת 55 בשיטת FUE. בנוסף, בשיטת DHI ההשתלה היא ישירה לגבות ללא הצורך לפתוח תעלות עבור ההשתלה, מה שמפחית את הכאב, את הדימום ואת זמן ההחלמה.

 

תהליך השתלת השיער בגבות בשיטת DHI

 

שלב ראשון: הרופא מבצע מדידות באזור הגבות, באזור התורם, וכמה זקיקי שיער יש להשתיל בגבות. שלב שני: מתבצעת הרדמה מקומית כדי שהשתלת הגבות לא תגרום לחוסר נוחות או כאבים של המטופלת. שלב שלישי: זקיקי השיער נאספים מהאזור התורם שבו זקיקי השיער בריאים. שלב רביעי: באמצעות העט הייחודית מתבצעת השתלה ישירה של השיער, מבלי ליצור תעלות עבור ההשתלה. שלב חמישי: החלמה וחזרה לשגרה.

 

זמן ההשתלה תלוי בכמות זקיקי השיער שיש להשתיל, אך אורך בממוצע בין חמש לשש שעות. לאחר השתלת השיער בגבות, הצמיחה נכנסת למחזוריות קבועה והשיער גדל באופן טבעי. בתוך 48 שעות ניתן לחזור לשגרת הפעילות, אך יש להימנע מפעילות ספורטיבית. בשלושת החודשים הראשונים השיער מתחיל לצמוח, ובתוך עשרה חודשים מגיעים לתוצאה הסופית.

 

טיפול PRP - פלזמה עשירה בטסיות

 

לטיפולPlatelet Rich Plasma יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים. זהו טיפול מקדים להשתלת הגבות שתומך בהשתלה ומסייע להצלחתה. בטיפול זה לוקחים כמות דם קטנה מהמטופלת ומבודדים את הסרום העשיר במחוללי צמיחה וחלבונים. את זה מזריקים אל תאי העור בגבות, מה שמעודד את קליטת השיער המושתל. טיפול PRP הוא טיפול בטוח שהוכח כיעיל במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. זהו טיפול פשוט שנמשך פחות משעה ואינו מלווה בכאב.

 

יש מרפאות פרטיות זולות, למה לבצע השתלת שיער בגבות דווקא בבית החולים היהודי?

 

נכון, בטורקיה יש מרפאות פרטיות רבות וזולות שמבצעות השתלת שיער בגבות. אולם במרפאה פרטית, בניגוד לבתי חולים, לא חלות הגבלות ורגולציה על התנאים הסטריליים. בית החולים היהודי באיסטנבול הוא בית חולים כללי מהטובים ביותר בעולם, עם המכשור החדיש ביותר.

 

השתלת שיער בגבות היא אמנם הליך פשוט בעל אחוזי הצלחה גבוהים וסיכון נמוך, אך חשוב לזכור שעדיין מדובר בהליך כירורגי שמבוצע בהרדמה מקומית. חדרי הניתוח שבהם מבוצעות השתלות השיער פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. השתלת שיער בגבות או בקרקפת בבית החולים היהודי בטורקיה מבוצעת בחדרי ניתוח סטריליים לחלוטין, אפילו הרצפה סטרילית. מערכת המיזוג אינה בנויה ממזגנים סטנדרטיים, אלא ממערכת מיזוג סטרילי מתחדש.

 

בנוסף, הרגולציה הנמוכה בטורקיה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. לא תמיד הרקע של טכנאי ההשתלות מספק ואם משהו משתבש לא תמיד הטכנאי יכול לתת פתרון מיידי לבעיה. בבית החולים היהודי בטורקיה כל הטכנאים הם אחים או אחיות מוסמכים, בית החולים אינו מעסיק צוותים ללא הסמכה רפואית בתחום. לכן, כשאת/ה בוחר/ת לבצע את השתלת הגבות באמצעות דיזנהאוז מדיקל, את/ה יודע/ת שבחרת בטיפול מקצועי מהשלב הראשון עד האחרון - ולכל אורך הדרך.

 

הרופאים שעמם בחרנו לשתף פעולה כדי להוביל את המחלקה בבית החולים הם הטובים ביותר בטורקיה וברשותם אלפי ניתוחים מוצלחים. ד"ר הנדאן יאבוז קוקסל (Handan Yavuz Köksal) בעלת ניסיון עשיר בהשתלות שיער ובעלת ידע רב בפיתוחים האחרונים בתחום. היא מתמחה בהשתלות שיער בשיטת FUE ובעשור האחרון גם בשיטת DHI לגברים ולנשים. לצדה יעבוד ד"ר אמרה גונן (Emre Gönen) מומחה לניתוחים פלסטיים. במהלך השנים הוא ביצע מאות ניתוחים מורכבים ובהם ניתוחי טראומה, ניתוחי ידיים ומיקרו-כירורגיה, ניתוחים להעברת רקמות, ניתוחים לסרטן עור, ניתוחי ראש וצוואר וניתוחים קוסמטיים. אל הצוות הזה מגיעות מטופלות מכל העולם להשתלת שיער בגבות, בזקן ובקרקפת. תחת מטריית בית החולים, הרופאים הללו ואנחנו עובדים בתקנים המחמירים ביותר באיכות חסרת פשרות.

 

למה לבחור בהשתלת שיער בגבות עם דיזנהאוז מדיקל?

 

רוב ההצעות הזולות לביצוע השתלת שיער בגבות בטורקיה כוללות את הטיפול עצמו בלבד. על המטופל/ת לדאוג לבד לסידורי הטיסה והלינה והתשלום עליהם מתבצע בנפרד. בנוסף, כשאתם/ן מגיעים/ות נרגשים/ות, או אולי במתח לקראת ההליך במדינה זרה, עליכם/ן למצוא את דרככם/ן מנמל התעופה אל המלון ומשם אל בית החולים.

 

בחירה בהשתלת שיער בגבות עם דיזנהאוז מדיקל מורידה מראשכם/ן את כל הדאגות וכל הטיפול בנושאים שמסביב. אנחנו מזמינים עבורכם/ן את הטיסה, אנו דואגים לסידורי הלינה, אנחנו מבצעים את ההעברות ומלווים אתכם/ן לכל אורך הדרך ובכל התהליך.

 

הבחירה שלנו בבית החולים היהודי מעניקה לכם/ן יתרון נוסף – הרגשה כמו בבית בזמן טיפול המתבצע בחו"ל. למרות שבית החולים באלט "אור החיים" בטורקיה הוא בית חולים כללי, הוא עדיין שומר על סממנים יהודיים. במטבח בית החולים מוגש אוכל כשר, על דלתות החדרים מותקנות מזוזות ומוצע בית כנסת פעיל לנוחות המתפללים והמתפללות. אנו מעניקים ביטוח מלא על השתלת שיער בגבות בטכניקת DHI המתקדמת בעולם במחיר המשתלם ביותר לחבילה הכוללת של הזמנת טיסות, סידורי לינה, העברות, טיפול רפואי, מעקב ושירות לקוחות בעברית. כמו כן ניתן לשלם עבור הטיפול בתשלומים נוחים, מה שלא ניתן כשמזמינים טיפול במרפאות הפרטיות ולא דרכנו.

 

אם הגעתם/ן עד לכאן, כנראה שאינכם/ן מרוצים/ות ממראה הגבות שלכם/ן. יש לך פתרון מהיר, יעיל, בעל אחוזי הצלחה גבוהים ורמת סיכון נמוכה ובמחיר משתלם. צרו עמנו קשר ונעמיד לרשותכם/ן את כל הכלים שיש לנו כדי לסייע לך להגיע למראה גבות בריא, טבעי וקבוע.

 

צור קשר