השתלות שיער לגברים בבית החולים היהודי בטורקיה

ישראל היא מעצמה עולמית, ממש אימפריה אמתית של התקרחות בקרב גברים. בזמן שחברינו האירופאים מסתובבים עם בלורית מתנפנפת עד גיל מאוחר, מיטב בנינו מתחילים לאבד את השיער כבר בגיל 16. לא מעט נערים מתגייסים לצבא כשהמפרצים בצדי הראש כבר עמוקים ומשתחררים מהשירות עם קו שיער דליל שלא הולם  את  גילם.

 

רשתות הפארם עמוסות במיני שמפו מיוחדים, בתכשירים ובכדורים שמבטיחים להילחם בטבע ולהשיב את המראה הצעיר והשעיר, אולם רוב התכשירים הללו בעיקר מרוקנים את הארנק ואת חשבון הבנק ללא תמורה מספקת. יש לכך לא מעט סיבות, חלקן גנטיות וחלקן קשורות לשינויים סביבתיים במאה ה-21, אך מי שנסיגת השיער פוגמת במראהו ובביטחונו העצמי לא מתעניין בסיבות אלא מחפש פתרון טוב, משתלם ומעל הכל - יעיל.


 

כיצד נגרמת ההתקרחות הגברית?

לשיער שלנו יש מעגל חיים שחוזר על עצמו: שלב הצמיחה קרוי של האנגן. לאחר מכן מגיע שלב הקטגן שבו השיער מפסיק לצמוח ומתחיל להתנתק מהשורש. בסופו של דבר מגיע שלב הטלוגן שבו השיער נושר. התהליך הזה מתרחש אצל כולם, אז למה רק חלק מהגברים מקריחים? זה קורה כששלב האנגן מתקצר והשיער עובר במהירות לשלב הטלוגן.

 

מי שלבני משפחתו יש היסטוריה גנטית של נשירת שיער עלול למצוא את עצמו מתיישר עם הסטטיסטיקה המשפחתית ולאבד את שיערו בשלב מסוים. שילוב עם פעילות נגזרת של הורמון הטסטוסטרון וגילו של הגבר יוצרים את ההתקרחות, או בשמה המדעי - אלופציה אנדרוגנטית.


 

האם השתלת שיער היא הפתרון הטוב ביותר?

 

בעבר גברים נהגו לחבוש פאה כדי להסתיר את ההתקרחות הגברית. פאה כזו, טובה ככל שתהיה, לא נראית טבעית. בני משפחה ועמיתיו לעבודה של מי שחובש פאה שמים לב בקלות לכך שהשיער כמעט תמיד באותו המצב, לעומת שיער טבעי שמתארך ומשתנה. גם שיטת ה"הלוואה וחיסכון" שבה מאריכים צד אחד של השיער ומכסים בעזרתו את הקרחת נראית מאולצת ועלולה להביך במיוחד אם בחוץ נושבת רוח חזקה. לפני כמה שנים החל טרנד של קעקוע נקודות על הראש שידמו שיער קצוץ, אך גם זה לא מעניק לראש מראה טבעי וישאיר אתכם עם קעקוע לכל החיים.

 

השתלת שיער היא אמנם תהליך כירורגי, אך זהו תהליך שמתאוששים ממנו במהירות יחסית. כמו בכל סוג של הליך רפואי, לכל אדם יש זמן התאוששות שונה, אך רוב הגברים שמבצעים השתלת שיער מסוגלים לחזור לתפקוד כמעט מלא כבר למחרת היום.

 

מה הן השיטות להשתלת שיער?

 

FUE – Follicular unit extraction השתלת שיער בטכנולוגיית מחט מיקרו מוטורית בשיטה הזו משתילים כ-5,000-4,500 זקיקים בטיפול אחד של עד שמונה שעות. את השתלת השיער מבצעים בשיטת MICRO MOTOR FUE הפופולרית או MICRO MANUAL FUE שמבוצעת באופן ידני ולכן אורכת יותר זמן. כשמבצעים השתלת שיער בשיטת FUE יש לגלח את כל ראשו של המושתל.

 

DHI – Direct Hire Implant שיטת השתלת שיער מדויקת במיוחד שלא מצריכה את גילוח הראש. תחילה מוציאים את זקיקי השערה בעזרת עט טיטניום מיוחד ואת השתלת השיער מבצעים באמצעות מזרק עדין. כל זקיק שערה מוכנס באופן נפרד ישירות אל המזרק ולאחר מכן מזריקים אותו למקום הרצוי. יתרונותיה של שיטה זו, בין היתר, הם כי לא צריך לבצע חתכים זעירים ומשך ההחלמה מהיר במיוחד. השיטה הזו מבטלת את הצורך בשלב פתיחת הערוצים ומבצעת השתלה ישירה.


 

מהו טיפול PRP?

 

לטיפול פלזמה עשירה בטסיות , Platelet Rich Plasma או בקיצור PRP, יש חלק חשוב בתהליך קליטת השתלים. בטיפול זה מזריקים את דמו של המטופל לאזורים שונים בקרקפת. זהו טיפול בטוח שהוכח כיעיל במניעת נשירה, בעידוד צמיחה מחודשת ובחיזוק השיער הקיים. הטיפול הזה יכול להוות טיפול משלים או תומך בהשתלת שיער ולחזק את התוצאות. טיפול מקצועי יכלול הזרקת PRP ראשונה כבר במעמד השתלת השיער.

 

מה הן ההגבלות לאחר הליך השתלת שיער?

 

אין כל מניעה לחזור לשגרה כבר ביום למחרת השתלת השיער. ישנן הגבלות קלות בימים הראשונים, אך כשמתייחסים לשנים ארוכות עם שיער מלא ובריא ההגבלות הללו הופכות למחיר זעום ששווה לגמרי לעמוד בו.

 

בשבוע הראשון שלאחר ההשתלה יש לחפוף את הראש באופן שיוסבר לך על ידי הרופא. יש לחפוף בקצף מיוחד לחיטוי ומבלי לעסות את הראש, אלא בטפיחות קלות. את הראש יש לשטוף תחת מים פושרים ובזרם חלש.

בחודש שלאחר מכן יש לחפוף בשמפו מיוחד על פי הוראת הרופא שביצע את השתלת השיער. ניתן לעסות את האזור המושתל ויש להגביר את לחץ העיסוי מדי יום. העיסוי מסייע להחלמת הגלדים והאזור המושתל.

בחודש הראשון אין לחבוש קסדה. יש לחבוש כובע רק אם יש שמש, גשם או אבק. לאחר מכן ניתן לחבוש כובעים וקסדות באופן רגיל. אין לבצע פעילות גופנית בחודש הראשון. לאחר מכן ניתן לשוב לפעילות רגילה. הרופא המטפל יסביר לך על משך הזמן המומלץ להימנע מעישון וצריכת אלכוהול.

 

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה ולא בבית, בישראל?

 

בוודאי ראיתם כתבות במהדורות החדשות על חבורות של גברים שטסים לטורקיה עם שיער דליל וחוזרים כעבור ימים בודדים עם שיער בריא ומלא. זה לא סתם טרנד ישראלי אלא תופעה כלל-עולמית. אם פתחנו בכך שישראל היא מעצמה של התקרחות גברית, אז טורקיה היא מעצמה של השתלות שיער. על פי הערכות שונות, באיסטנבול לבדה מתבצעות יותר מ-1,000 השתלות שיער ביום. הרופאים הטורקים המובילים צברו ניסיון וידע אדירים, הם בעלי שם עולמי ופורצי דרך בעולם השתלות השיער. ועם נהירה של מטופלים מישראל, אך גם מאירופה ומארצות-הברית הם הפכו לרופאים המנוסים ביותר בעולם בתחום.

 

בישראל לעומת זאת, עוסקים בתחום מספר מצומצם של רופאים ומחיר ההשתלה יכול לעמוד על פי שלושה או ארבעה ממחיר השתלת שיער בטורקיה. גם לאחר התשלום על הטיסות והמלון המחיר בטורקיה זול באופן משמעותי מאוד ממחיר התהליך בישראל.

 

השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל

 

בטורקיה פועלות עשרות רבות של מרפאות להשתלת שיער. הרגולציה הנמוכה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך לאו דווקא בביצועו של הרופא. לא מעט מרפאות מכשירות אנשים ממקצועות שונים להיות טכנאים, מה שמאפשר את הוזלת העלויות. במרבית המקרים המטופל צריך לדאוג בעצמו לטיסות ולסידורי הלינה והסדרי התשלום מתבצעים במזומן.

 

בחירה בהשתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל מבטיחה לכם טיפול מקצועי מהשלב הראשון עד השלב האחרון. ראשית, אנחנו דואגים לכם לטיסות ולמלונות ואתם מתפנים לדאוג אך ורק לבריאותכם. אנו נתאם עבורכם את הטיפול המתאים, נעביר אתכם מנמל התעופה אל המלון ואל בית החולים. בבית החולים היהודי בטורקיה מנהיגים רגולציה מחמירה יותר ממה שקובע החוק הטורקי וכל הטכנאים והטכנאיות הם אחים ואחיות מוסמכים, בפיקוחם של הרופאים הטובים ביותר במדינה. חדרי הניתוח שבהם מבוצעות השתלות השיער פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון יש לכם מלווה ושירות לקוחות בשפה שלכם - עברית. בבית החולים היהודי המטבח כשר, ישנן מזוזות בכניסה לחדרים ונעשה הכל כדי שתרגישו בבית במחיר המשתלם ביותר וללא פשרות מקצועיות. השתלת שיער לטיפול בהתקרחות הגברית עובדת, ועובדת מצוין. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אתה קורא את השורות האלו, כנראה שאינך משלים עם קו השיער המידלדל. אתה גם לא צריך להשלים עם זה, במיוחד כשיש לך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת להחזיר לעצמך שיער צפוף ובריא. צור עמנו קשר ונדאג שזה יקרה במהירות וביעילות.

 

צור קשר