השתלת שיער עם דיזנהאוז מדיקל - שלב אחר שלב

 

"דיזנהאוז מדיקל" היא חברת תיירות מרפא שהוקמה על ידי קבוצת דיזנהאוז כדי לתת לכם שירות מלא, 

One Stop Shop, שבו אנו דואגים לכל השלבים - מהייעוץ הראשוני ועד שאתם חוזרים לארץ, בשירות חסר פשרות ובאחריות מלאה.

 

שלב ראשון

 

 

אתם יוצרים עמנו קשר, אנו עורכים שיחה ראשונית על מנת להבין את הרצון שלכם. 

תקבלו מאיתנו תדרוך בנוגע לכיצד יש עליכם להצטלם, אתם שולחים אלינו את התמונות של ראשכם, מלפנים, מלמעלה, מהצדדים, ומאחור שהוא האזור התורם, לאחר קבלת האבחנה של הסגל הרפואי בבית החולים, בנוגע התאמה ולאיזו שיטת השתלה תתאים לכם, אתם ממלאים טופס הצהרת בריאות הדרוש כשלב לפני תהליך רפואי. במידת הצורך הרופאים יכולים לבקש לראות תוצאות בדיקות דם כלליות. 

הרופאים שמנהלים את מחלקת השתלות השיער בבית החולים היהודי בטורקיה הם ד"ר אמרה גונן, כירורג מומחה ברפואה פלסטית ואסתטית וד"ר הנדאן יאבוז קוקסל שביצעה אלפי השתלות שיער מוצלחות.

 

 

שלב שני

 

לאחר שהתקבל אישור מהרופאים בנוגע להתאמה להשתלה, אנו סוגרים עמכם תאריך להשתלה המתאים לכם וכמובן המתאים ללוז הניתוחים של הרופאים. השלב הבא מחלקת האופרציה בדיזנהאוז נכנסת לתמונה ומבצעת את הזמנת כרטיסי הטיסה, תיאום ההעברות והמלון. תקבלו וואצר מסודר שבוע לפני הליך השתלת השיער.

 


שלב שלישי

 

הכנות להשתלת שיער- מומלץ להפסיק לשתות תה ירוק, קפה, ומשקאות אלכוהוליים לפחות שבוע לפני השתלת השיער.

 

מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם באם אתם נוטלים ויטמינים, קיימת האפשרות שיש להפסיק זאת בשבוע שלפני

מומלץ להתייעץ עם רופא המשפחה שלכם באם אתם נוטלים אספירין – יש אפשרות שיהיה עליכם להפסיק לפני השתלת השיער.

 

אם אתם מעשנים, מומלץ להפסיק זאת לפחות חמישה ימים לפני השתלת השיער. זה כולל נרגילות וסיגריות אלקטרוניות.

*אין צורך בצום לפני השתלת השיער מכיוון שזהו הליך המבוצע בהרדמה מקומית.

 שלב רביעי

 יציאה לדרך בטיסה סדירה, לאחר הנחיתה באיסטנבול, בשער המטוס יקבל את פניכם נציג VIP של שדה התעופה יעביר אתכם דרך ביקורת הדרכונים ויוביל אתכם החוצה שם רכב הסעה מטעם בית החולים ממתין לכם בלבד, ומסיע אתכם לבית החולים. לאחר נסיעה של כחצי שעה / ארבעים דקות בהתאם למצב התנועה אתם מגיעים לבית החולים היהודי באלט "אור החיים" שבאיסטנבול. בבית החולים תקבל אתכם מנהלת מרכז ההשתלות – מגי נוגה הדוברת עברית וטורקית, שתלווה אתכם בתהליך כולו.שלב חמישי

לאחר שלב רישומכם בבית החולים אתם מועלים לקומת מרכז ההשתלות, הרופאה וצוות ההשתלה יקבלו אתכם. נערכת בדיקת דם ועד שיגיעו תוצאות הבדיקה, הרופאה מתחילה לשרטט את קו השיער ומסבירה על תוכנית השתלה. לאחר קבלת תוצאות בדיקות הדם הליך ההשתלה מתחיל ונעשה בהרדמה מקומית כך שאתם בהכרה מלאה. מגי כאמור מלווה אתכם בכל השלבים הללו ואם יש צורך היא מתרגמת עבורכם הכל. מאחר והליך ההשתלה אורך בין שש לשמונה שעות, תהייה הפסקה וארוחה חמה גלאט כושר תוגש לכם. בסיום השתלת השיער האיזור התורם נמרח במשחה אנטיביותית למניעת זיהום והאיזור התורם נחבש. (תחבושת זו תוסר למחרת ההשתלה)שלב שישי

 

לאחר סיום תהליך ההשתלה בהצלחה – הרופאה מציידת אתכם בתרופות שעליכם לצרוך כשבוע, כמו אנטיביוטיקה ומשככי כאבים קלים ואתם עוברים לבית המלון.שלב שביעי

 

למחרת ההשתלה אתם מגיעים לבית החולים, הרופאה פותחת ומורידה את החבישה ובודקת את הקרקפת. אין יותר צורך בחבישה . אתם חופשיים למשך היום עד למחרת.

שלב שמיני

 

הצוות הרפואי יחזור על ההנחיות וידריך אותך כיצד לטפל בשיער המושתל בבית. יודגם לכם האופן שבו עליכם לחפוף את ראשכם בימים הראשונים, ויינתן לכם שמפו מיוחד.

 

זהו, אתם מוכנים לחזור הביתה ולהתחיל להתרגל למראה החדש שלכם. אבל יש עוד כמה דברים שחשוב לדעת לפני:

 

• הימנעו מקיום יחסי מין בשלושת הימים הראשונים.

• יש להמשיך להימנע מעישון בחמשת הימים שלאחר השתלת השיער.

• המשיכו להימנע משתיית תה ירוק, קפה, ומשקאות אלכוהוליים בשבוע שלאחר השתלת השיער.

• עליכם לישון על הגב ולהסתייע בכרית פד רפואית בחמשת הימים הראשונים.

• אין לחבוש כובעים, קסדות, וכיסוי ראש מכל סוג שהוא בעשרת הימים הראשונים.

• הימנעו ככל הניתן ממגע בקרקפת מכל סוג ושל כל חומר במשך עשרה ימים.

• יש להימנע מרחיצה בג'קוזי או מבילוי בסאונה במשך 15 הימים הראשונים. 

• יש להימנע מפעילות גופנית ב-20 הימים הראשונים.

• בשלושת החודשים הראשונים יש להימנע מפעילות ספורט מאומצת, אך לאחר 20 הימים הראשונים ניתן לבצע פעילות גופנית קלה.

• יש להימנע משימוש במייבש שיער בחודש הראשון.

• הימנעו מגילוח בסכין בשנה הראשונה.

• לאחר חודש מיום ביצוע השתלת השיער ניתן להסתפר ולהשתמש במכונת תספורות.

• יש להימנע מצביעת השיער בחודש הראשון לאחר ההשתלה.

 

 

בכל מקרה, הצוות של דיזנהאוז מדיקל ינחה אתכם כיצד לפעול לפני השתלת השיער והצוות הרפואי בבית החולים היהודי ידריך אתכם כיצד לנהוג לאחריה. תקבלו הסבר והדגמה כיצד לשטוף את הראש, יש לבצע את השטיפה אך ורק על פי הנחיית צוות בית החולים.שלב אחרון

 

השתלת שיער בטכניקות שציינו היא בטוחה עם אחוזי הצלחה גבוהים. אך יש לזכור שמדובר בהליך כירורגי לכל דבר שמתבצע בעור הקרקפת הרגיש. הצוות הרפואי יבחן את מצבך בתום השתלת השיער וירשום לך תרופות נגד כאבים ככל שאלה יצטרכו. בימים הראשונים שלאחר השתלת השיער כדי לעודד את ההחלמה עליכם ליטול תרופה אנטיביוטית או תרופות אנטי-דלקתיות. פרק הזמן הממוצע בין השתלת השיער עד החזרה לשגרה עומדת בממוצע על בין יומיים לחמישה, אך כל אחד ואחת עם קצב ההחלמה שלהם. בשבועות הראשונים שלאחר הניתוח רוב השיער המושתל ינשור, אל תיבהלו מכך - זהו חלק מתהליך ההחלמה. בחודשים הבאים צמיחת השיער החדש תיכנס למחזור תקין ומדי חודש תראו שיפור ניכר בקו השיער הטבעי. תוצאות מלאות צפויות בין 10 ל-15 חודשים לאחר הניתוח. צרו עמנו קשר בזמן הנוח לכם ונשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירות מקצועי וחברותי. אנו נעניק לכם ולכן הזדמנות פשוטה, מהירה, ומשתלמת להחזיר לעצמכם קו שיער צפוף, בריא, ובעל מראה טבעי.

 

מידע נוסף בנוגע לשיטות השתלת השיער:

ישנן שתי שיטות מתקדמות להשתלת שיער שהמכנה המשותף לשתיהן הוא אופן הוצאת הזקיקים מהאיזור התורם. האיזור התורם מגולח וממנו נלקחים הזקיקים שיועברו לאיזור המושתל. 

שיטת אחת היא FUE :

בשיטה הזו משתילים 4,500-5,000 זקיקים בסשן אחד של עד שמונה שעות. בשיטה זו יש לגלח את כל ראשו של המושתל ולכן היא יותר נפוצה בקרב גברים. הזקיקים שנילקחו מהאיזור התורם עוברים טיפול בתמיסה מיחדת שמנקה ומחזקת אותם ואז מושתלים בתעלות שנפתחו באיזור הדורש השתלה.

השיטה השנייה היא Direct HAIR Inplant :

בשיטה זו זקיקי השיער שהוצאו מהאיזור התורם עוברים טיפול בתמיסה מיחדת שמנקה ומחזקת אותם ואז זקיקי השיער מוכנים להשתלה. כל זקיק כזה מוכנס ידנית לתוך מזרק מיוחד העשוי מטיטניום עדין הדומה לעט ולאחר מכן מזריקים אותו למקום הרצוי. ללא הצורך של חריצת תעלות קדם להשתלה. זמן ההחלמה מהיר, אין צורך בגילוח האיזור הנתרם, ולכן שיטה זו פופולרית יותר בקרב נשים

 

צור קשר