השתלות שיער לנשים בבית החולים היהודי בטורקיה

נשירת שיער אינה נחלתם הבלעדית של גברים. לא מעט נשים סובלות משיער דליל ומאובדן שיער, אך בזמן שהחברה מתייחסת בסלחנות ואף באהדה לגברים מקריחים, נשים סובלות מביקורת אכזרית כששיער ראשן נושר. איננו מדברים על הליך ההתחדשות הטבעי של השיער שבו ניתן לראות קבוצת שיערות על המברשת, אלא על אובדן משמעותי שמעניק מראה דליל הגורם לירידה בביטחון העצמי. כפי שתהליך ההתקרחות אינו בלעדי לגברים, כך גם השתלת שיער בטורקיה אינה פתרון גברי בלבד, אלא פתרון אידאלי לנשים הרוצות להשיב מראה צעיר וטבעי לשיערן.


מהן השיטות להשתלת שיער לנשים?

 

ישנה יותר משיטה אחת לביצוע השתלת שיער אצל נשים; נפתח עם השיטה המתקדמת ביותר שבה גם מתמחים הרופאים המבצעים השתלות שיער בבית החולים היהודי בטורקיה.

 

DHI - Direct Hair Implantation בשיטה זו השתלת השיער מתבצעת באופן מדויק במיוחד והיא לא מצריכה את גילוח הראש. בעזרת עט טיטניום ייחודי מוציאים את זקיקי השערה וההשתלה מתבצעת באמצעות מזרק עדין. כל זקיק שערה מוכנס באופן נפרד ישירות אל המזרק ולאחר מכן מוזרק למקום הרצוי. בין היתרונות הבולטים של השיטה: לא נדרש לבצע חתכים זעירים ומשך ההחלמה מהיר במיוחד. השיטה הזו מבטלת את הצורך בשלב פתיחת הערוצים ומבצעת השתלה ישירה. בשיטה זו לא חשים בכאב, ואין סימנים או צלקות.

 

FUE - Follicular Unit Extraction בשיטה זו אוספים את הזקיקים באמצעות מחורר. המחורר מבצע חתך זעיר בעור מסביב לזקיק השיער או קבוצה של זקיקים ושולף אותו מהאזור בקרקפת שנקרא "האזור התורם". החורים הקטנטנים מחלימים באופן שלא מותיר צלקות. אורך ההליך הכירורגי נמשך בין ארבע לשמונה שעות, תלוי בגודל השטח המושתל ולכמות הזקיקים הדרושה להשתלה.

 

מדוע טכניקת DHI נחשבת לשיטה הטובה ביותר?

להשתלת שיער בשיטת DHI יש מספר יתרונות; ראשית, ניתן להשתיל עד 100 זקיקים בס"מ אחד לעומת 55 זקיקים בס"מ בשיטת FUE, כ-81% יותר בכל סנטימטר! בטכניקת DHI השתלים מועברים לתוך עט הטיטניום הייחודית וממנה השתל נכנס אל מחט חלולה שנמצא בקצה העט, למעשה ישירות אל המזרק. כך ניתן להזריק את הזקיקים בזווית מדויקת למקום ההשתלה בקרקפת. זאת לעומת טכניקת FUE שבה יש ליצור תעלות שאליהן מחדירים את זקיק השערה. בשיטת DHI השתלים שוהים פחות זמן מחוץ לגוף מה שמבטיח השתלת זקיקים בריאים יותר, וכאמור – לראשה של המטופלת נגרם פחות כאב וזמן ההחלמה מהיר במיוחד. טיפול בשיטת DHI חשוב יותר לנשים מאשר לגברים, כיוון שלגברים אין בעיה לגלח את ראשם כדי לבצע את הליך השתלת השיער, בעוד שנשים יעדיפו להימנע מגילוח הקרקפת. בכל מקרה, הצוות הרפואי בבית החולים היהודי בטורקיה יבצע עבורך אבחון מלא ויסביר לך את ההבדלים בין הטכניקות השונות ומה השיטה הטובה ביותר עבורך.

 

ממה נגרמת ההתקרחות הנשית ומהן הסיבות לשיער דליל?

 

ישנן מספר סיבות לנשירת שיער ומראה דליל, בין הנפוצות ניתן למנות מגוון סיבות גופניות כמו תזונה לקויה, דיאטות כסאח שצברו פופולאריות אך אין להן תמיכה רפואית, מחסור בוויטמינים, ריבוי סלסולים, החלקות, וצבע בשיער או תכשירים כימיקליים קשים שגורמים נזק לשיער לאורך זמן, שינויים הורמונליים בעקבות היריון, לידה וגיל המעבר. כמו בתחומים רפואיים אחרים, ישנן גם סיבות נפשיות שעלולות לגרום לנזק גופני, במקרה זה נשירת שיער, כמו למשל טראומות נפשיות ולחץ שגורם למצב נפשי רעוע.

 

ממה עלי להימנע ומה עלי לעשות לפני השתלת שיער בטורקיה?

בטווח של שבוע לפני ההשתלה
• יש ליידע אותנו בכל תרופה שאת נוטלת
• מומלץ להפסיק לשתות תה ירוק, קפה ומשקאות אלכוהוליים
• מומלץ להפסיק ליטול ויטמינים
• מומלץ לא ליטול אספירין

 

בטווח של חמישה ימים לפני ההשתלה
• מומלץ להפסיק לעשן (כולל נרגילות)

 

בטווח של שמונה שעות לפני ההשתלה
• מכיוון והתהליך מבוצע בהרדמה מקומית - אין צורך בצום, כדאי להגיע להשתלה לאחר ארוחת בוקר

 

ממה עלי להימנע ומה עלי לעשות לאחר השתלת שיער בטורקיה?

 

בטווח של שלושה ימים לאחר ההשתלה
• יש להימנע מקיום יחסי מין


בטווח של חמישה ימים לאחר ההשתלה
• יש להמשיך להימנע מעישון
• יש לישון על הגב ולהסתייע בכרית פד רפואית

 

בטווח של שבוע לאחר ההשתלה
• יש להמשיך להימנע משתיית תה ירוק, קפה ומשקאות אלכוהוליים

 

בטווח של עשרה ימים לאחר ההשתלה
• אין לחבוש כובע, קסדה או כיסוי ראש מכל סוג שהוא
• יש להימנע ככל הניתן מכל סוג של מגע בקרקפת

 

בטווח רחוק יותר לאחר ההשתלה
לאחר ההשתלה הצוות הרפואי יסביר לך כיצד לשטוף את הראש | יש לבצע את השטיפה אך ורק על פי הנחיית צוות בית החולים| במשך 15 הימים הראשונים הימנעי מבילוי בג'קוזי או בסאונה | במשך 20 הימים הראשונים יש להימנע מפעילות גופנית | בשלושת החודשים הראשונים יש להימנע מפעילות ספורט מאומצת | אל תשתמשי במייבש שיער בחודש הראשון לאחר ההשתלה | במשך השנה הראשונה הימנעי מגילוח בסכין | כעבור חודש מביצוע ההליך ניתן להסתפר, גם עם מכונה וכן ניתן לצבוע את השיער, אך לא קודם לכן.

תהליך ההחלמה לאחר השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטכניקת DHI היא בטוחה עם אחוזי הצלחה גבוהים במיוחד. אולם, חשוב לזכור שמדובר בהליך כירורגי ועור הקרקפת רגיש מאוד לאחריו. הצוות הרפואי יבחן את מצבך בתום הטיפול וייתן לך תרופות נגד כאבים אם תחושי צורך בכך. בימים הראשונים שלאחר השתלת השיער עלייך ליטול תרופה אנטיביוטית או תרופות אנטי-דלקתיות. פרק הזמן הממוצע בין השתלת השיער עד חזרתן של המטופלות לעבודה סדירה נע בין כיומיים עד חמישה ימים, כל אחת וקצב החלמתה. אל תיבהלי כשבשבועות שלאחר הניתוח תראי את השיער החדש נושר. זהו חלק מהתהליך וצמיחת השיער החדש תחל בחודשים שלאחר מכן.

 

למה לבחור בהשתלת שיער בטורקיה ולא בבית, בישראל?

 

בשנים האחרונות טורקיה הפכה למעצמת השתלות שיער. בוודאי ראיתן בחדשות בכלי התקשורת השונים דיווחים על טרנד השתלות השיער לגברים. אולם, לא מדובר בסתם תופעה חולפת, אלא ברופאים המנוסים ביותר בעולם ששואבים אליהם מטופלים מארה"ב, מאירופה ואף מישראל. הרופאים עמם אנו עובדים מתמחים גם בהשתלת שיער לנשים בשיטה המתקדמת ביותר. לפי הערכות שונות, רק באיסטנבול מתבצעות יותר מ-1,000 השתלות שיער ביום. בישראל לעומת זאת, מספר מצומצם של רופאים עוסק בתחום. מחיר השתלת השיער בישראל עלול להגיע לפי שלושה או ארבעה ממחיר השתלת שיער בטורקיה. גם לאחר התשלום על הטיסות והמלון תשלמי הרבה פחות על השתלת שיער בטורקיה בהשוואה לישראל.

 

 

השתלת שיער בטורקיה לנשים עם דיזנהאוז מדיקל

 

בטורקיה פועלות עשרות רבות של מרפאות להשתלת שיער. הרגולציה הנמוכה מאפשרת לטכנאים לבצע השתלת שיער בפיקוח רופא, אך אין זה אומר שהרופא הוא זה שמבצע את ההליך. מרפאות רבות מכשירות אנשים ממקצועות שונים להיות טכנאים, מה שמאפשר להציע עלויות נמוכות במיוחד. במרבית המקרים המטופלת צריכה לדאוג בעצמה לטיסות ולסידורי הלינה והסדרי התשלום מתבצעים במזומן. כשאת בוחרת לבצע השתלת שיער בטורקיה עם דיזנהאוז מדיקל, את בוחרת בטיפול מקצועי כבר מהשלב הראשון ועד השלב האחרון. אנו דואגים לך לטיסות ולמלונות ואת מתפנה לדאוג אך ורק לבריאותך. אנו נתאם עבורך את הטיפול המתאים, נעביר אותך מנמל התעופה אל המלון ואל בית החולים. בית החולים היהודי בטורקיה מנהיג רגולציה מחמירה יותר ממה שקובע החוק הטורקי וכל הטכנאים והטכנאיות הם אחים ואחיות מוסמכים, בפיקוחם של הרופאים הטובים ביותר במדינה. חדרי הניתוח שבהם מבוצעות השתלות השיער פועלים תחת פיקוח מחמיר של היגיינה וסטריליות, שלא ניתן להבטיח במרפאות הפרטיות. מהרגע הראשון ועד הרגע האחרון יש לך מלווה ושירות לקוחות בשפה שלך - עברית. המטבח בבית החולים היהודי הוא מטבח כשר, בכניסה לחדרים מותקנות מזוזות ונעשה הכל כדי שתרגישי בבית במחיר המשתלם ביותר וללא פשרות מקצועיות. השתלת שיער לטיפול בהתקרחות לנשים ובשיער דליל היא פתרון במחיר משתלם. אחוזי ההצלחה מעולים והתוצאות מוכחות. אם אינך משלימה עם מראה השיער שלך, עומדת בפנייך אפשרות פשוטה, מהירה ומשתלמת להחזיר לעצמך שיער צפוף ובריא. אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר ונדאג לסייע לך להגיע למראה שבו את מעוניינת.

 

צור קשר